Оставьте заявкуОставьте заявку

Телефон для екстренного зв'язку (096) 131-40-19
Допомогти збройним силам України проти російської агресії
Каталог товарів
Наші переваги
  • Доставка по всій Україні
  • Відправка впродовж 48 годин
  • Доступний самовивіз
  • Гарантія на всі моделі
  • Тест Драйв
Language  Russian Ukrainian

Новини

Відображати:
 
 Рекомендації щодо використання електровелосипедів та акумуляторів

Електровелосипеди пропонують зручний та екологічний спосіб пересування. Однак правильне використання та обслуговування важливі для забезпечення довговічності та безпеки. У цій статті ми розглянемо рекомендації щодо експлуатації електровелосипедів та акумуляторів.

 
Опубліковано:  11.02.2024 14:38
Як правильно підібрати та встановити електронабір на велосипед

У цій статті ми надаємо детальну інформацію про процес модифікації звичайного велосипеда на електровелосипед з використанням електронабору. Ви дізнаєтеся про різні способи модифікації, їх плюси і мінуси. Також ви можете зв'язатися з нашими фахівцями для отримання професійної консультації та допомоги у виборі відповідного електронабору.

 
Опубліковано:  07.02.2024 14:24
Як працюють контролери для електровелосипедів та що це таке

Електровелосипеди стали популярним засобом пересування у міських та сільських районах завдяки своїй економічності, екологічності та зручності використання. Одним із ключових компонентів електровелосипеда є контролер, який відіграє важливу роль в управлінні мотор-колесом та загальної працездатності велосипеда.

 
Опубліковано:  22.01.2024 14:41
Як переробити звичайний велосипед в електровелосипед

Завдяки компактним електротранспортним засобам, таким як електросамокати та велосипеди з акумуляторами, переміщення міськими дорогами та тротуарами стає зручним, обминаючи пробки та різні перешкоди. Нема потреби купувати новий транспорт, адже ви можете перетворити свій звичайний велосипед на електричний. Дізнайтеся, як це зробити, у цій статті!

Опубліковано:  18.04.2023 18:15
За скільки окупається електровелосипед та велосипед?

Ціни на електровелосипеди та велосипеди досить високі. Скільки часу знадобиться, щоб окупити таку покупку? У мережі можна знайти багато статей про "окупність велосипеда" або "строки окупності електровелосипеда", але вони були написані до 2022 року, і ситуація зараз явно змінилася.

Розглянемо велосипед та електровелосипед як транспортний засіб для міста, передмістя та села, а не спортивний інвентар. Якщо погода не є сприятливою, краще використовувати автомобіль. Окупність велотранспорту вимірюється у днях використання. Якщо ваш денний маршрут:

 

 
Опубліковано:  16.04.2023 14:10