Оставьте заявкуОставьте заявку

Телефон для екстренного зв'язку (096) 131-40-19
Допомогти збройним силам України проти російської агресії
Каталог товаров
Наши преимущества
 • Доставка по всей Украине
 • Отправка в течение 48 часов
 • Доступен самовывоз
 • Гарантия на все модели
 • Тест Драйв
Язык  RussianUkrainian

Гарантии

Покупцеві надається гарантія на усунення прихованих дефектів у виробах, що виникли з вини виробника на такі строки з дня продажу:
 • Акумуляторні батареї всіх типів і зарядні пристрої - 12 місяців
 • Контролери та всі інші електричні компоненти, в тому числі мотор колеса і електродвигуни, рами - 12 місяців
 1. Гарантією забезпечується ремонт транспортного засобу / компонентів або заміна окремих частин, що вийшли з ладу через прихованих дефектів, що виникли з вини виробника.
 2. Гарантійний ремонт проводиться за адресою: м.Київ Харківське шосе 19, спеціалістами в термін до 30 календарних днів (без урахування часу пересилання транспортного засобу). У разі тимчасової відсутності необхідної деталі в сервісній майстерні, термін ремонту може бути збільшений до 60 календарних днів.
 3. Гарантія не поширюється на наступні несправності:
  • механічні пошкодження, в тому числі, що виникли при неналежній транспортуванні вироби, а також пошкодження, що виникли через перегрів, - в тому числі вихід з ладу датчиків Холла.
  • несправності, що виникли в результаті недотримання покупцем інструкції по експлуатації
  • коротке замикання проводки і агрегатів через проникнення всередину них води або сторонніх предметів; неправильного підключення компонентів між собою
  • внесення змін у конструкцію транспортного засобу або вузлів, в тому числі, - використання в одному транспортному засобі компонентів з різним робочою напругою і різною потужністю
  • самостійний ремонт виробу не уповноваженими на те особами
  • використання транспортного засобу не за призначенням, перевищення допустимого навантаження
 4. Деталі, що мають природний знос і обмежений термін служби: редуктори, шестерні, ланцюги, гальмівні колодки, гальмівні диски, покришки, щітки електродвигунів, - ремонту і заміни по гарантії не підлягають.
 5. Регламентние і регулювальні роботи: мастило, підтягування спиць, регулювання ланцюга, тросів і інших механізмів не відносяться до гарантійного ремонту.
 6. Зміни тональності звуку при роботі електричних транспортних засобів, а також їх компонентів, не регламентуються технічними характеристиками і не можуть служити підставою для проведення гарантійного ремонту.
 7. Всі електричні компоненти в процесі експлуатації в тій чи іншій мірі нагріваються. Нагрівання до робочої температури є наслідком функціонування компонентів і не може служити підставою для виконання гарантійного ремонту.
 8. Транспортний засіб / компоненти для гарантійного ремонту приймається в чистому вигляді, повністю укомплектований, з оригінальною упаковкою, повністю заповненим гарантійним талоном, завіреним підписом покупця. Некомплектні вироби з гарантії знімаються.
 9. Доставка транспортного засобу для ремонту в майстерню і назад, проводиться покупцем самостійно, або за його рахунок. Заявки на гарантійний ремонт приймаються за телефоном (050) 744-22-01 з 10-00 до 18-00 годин, з понеділка по п'ятницю, за винятком загальнодержавних свят, що проходять в ці дні.